Академия Дарк-Уайтър
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's a crazy world we're living in. Can we survive it? Can we keep what really matter or will we lose our humanity along the way?
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ръководители
Джейн Дарк Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; 6461188B Елиза Дарк Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_ly9u38fPbS1qepmfuo8_250 Джонатан Дарк Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_m2v97rNZrg1qzlevko4_250 Кели Дарк Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_m0duvz4X8X1qexa6lo3_250
Top posters
Елиза Дарк
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Джейн Дарк
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Jonathan Dark
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Кели Дарк
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Bill Kolin
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Майкъл Дейлъс
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Бийзъс Хейрин
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Джоузеф ла Санта
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Вернас
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Кастил
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_lcapПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Voting_barПреди три дена; общежитието на майсторите; двора; Vote_rcap 
Latest topics
» Коя песен слушаш?
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyСря 28 Авг 2013, 13:20 by Елиза Дарк

» You wanna die or what? ;; Bill and Joe ;; after one week
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 27 Авг 2013, 20:36 by Bill Kolin

» Unexpected meeting.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyНед 25 Авг 2013, 04:54 by .adelyn

» Adelyn's temporarily place
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyНед 25 Авг 2013, 03:56 by .adelyn

» Коридор
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyСъб 24 Авг 2013, 04:42 by .adelyn

» Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyСъб 24 Авг 2013, 01:48 by Елиза Дарк

» Алеите
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyПет 23 Авг 2013, 20:35 by Браян Фостър

» Daughters of bitches and drama all the way.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyСря 21 Авг 2013, 22:07 by Kassandra

» Тренировачната площадка
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyСря 21 Авг 2013, 17:53 by Майкъл Дейлъс

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 17 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 17 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 107, на Нед 22 Сеп 2024, 07:51

 

 Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Илайза Дарк
Хибрид
Хибрид
Илайза Дарк


Брой мнения : 11
Join date : 19.08.2013

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 08:19

Как е любимата ми леля в този красив ден?
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_inline_mll61zH2sz1qz4rgp
Върнете се в началото Go down
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 08:24

Много добре. А как е прекрасната ми племенница?
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mp9v5aHh4z1qb09mko6_r1_250
Върнете се в началото Go down
Илайза Дарк
Хибрид
Хибрид
Илайза Дарк


Брой мнения : 11
Join date : 19.08.2013

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 08:34

Може да се каже в добро настроение.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_inline_mll7eiliS01rd1pdh
Макар че усещам някакво напрежение в себе си.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mdv0yv0OF31re72lfo2_250
Върнете се в началото Go down
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 08:40

Напрежение ли? Какво напрежение?
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mp9v5aHh4z1qb09mko3_r1_250
Върнете се в началото Go down
Илайза Дарк
Хибрид
Хибрид
Илайза Дарк


Брой мнения : 11
Join date : 19.08.2013

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 08:46

Не знам. Просто се чувствам странно от нормалното.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mdv0yv0OF31re72lfo3_250
Нещо вътре в мен сякаш се надига...но не знам как да го кажа.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mdv0yv0OF31re72lfo1_250
Върнете се в началото Go down
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 17:13

Виждам.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mo8qi3WLD21r9xerro1_500
Но не е нещо, за което да се притесняваш, миличка. А сега кажи как вървят уроците с Джейн?
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mnrsa6WGbJ1rr6p13o3_250
Върнете се в началото Go down
Илайза Дарк
Хибрид
Хибрид
Илайза Дарк


Брой мнения : 11
Join date : 19.08.2013

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 20:18

Права си, не трябва да се притеснявам толкова.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_inline_mll7edsIqz1rd1pdh
Може да се каже горе-долу. С хватките и тактиките се справям, но с използването на силите - не и това ме тревожи.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_inline_mll63vOZvi1qz4rgp
Върнете се в началото Go down
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 20:47

Разбира се, че не трябва.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mqgdrhRhjz1s28s67o1_250
Сигурна съм, че Джейн ще успее да те научи и ти ще се справиш.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mqgdrhRhjz1s28s67o2_250
Върнете се в началото Go down
Илайза Дарк
Хибрид
Хибрид
Илайза Дарк


Брой мнения : 11
Join date : 19.08.2013

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 22:00

Не съм сигурна много. Да, знам че тя се опитва да ми покаже как да започна да контролирам силите си, но...
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mcpb6fvk3p1rq9ghh
...аз не се чувствам уверена във възможностите си. Знаеш, че силите ми се появяват, когато нещо стане и по невнимание ги използвам върху всеки.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_lykgoqXckQ1r6be7r
Върнете се в началото Go down
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyВто 20 Авг 2013, 23:16

Знам. Но, за да може да се научиш да ги контролираш и използваш трябва да вярваш на себе си, да вярваш във способностите си и да си казваш ''Аз мога!". Те са част от теб и се влияят от това как приемаш себе си и какво чувстваш. Ти можеш много, Илайза, просто трябва да вярваш в себе си.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mclyzsrABp1rnlpmjo1_250
Върнете се в началото Go down
Илайза Дарк
Хибрид
Хибрид
Илайза Дарк


Брой мнения : 11
Join date : 19.08.2013

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyПет 23 Авг 2013, 20:45

Вярвам във себе си, но ме е страх. Искам да ги контролирам, силите си, обаче...
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_inline_mrvmh8eoks1qz4rgp
Какво беше това?
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_inline_mrvkl6DPsz1qz4rgp
Върнете се в началото Go down
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; EmptyСъб 24 Авг 2013, 01:48

Няма от какво да се страхуваш, мила.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mrafyywhBu1s3ad1ro4_250
Кое? Нищо не чух.
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Tumblr_mrgrx1avrJ1s28s67o6_250
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;   Преди три дена; общежитието на майсторите; двора; Empty

Върнете се в началото Go down
 
Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Квартирата на майсторите
» Полянката в двора
» Басейна на двора
» Квартирата на майсторите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Дарк-Уайтър :: Back and forth through time :: Миналото-
Идете на: