Академия Дарк-Уайтър
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's a crazy world we're living in. Can we survive it? Can we keep what really matter or will we lose our humanity along the way?
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ръководители
Джейн Дарк Басейна на двора 6461188B Елиза Дарк Басейна на двора Tumblr_ly9u38fPbS1qepmfuo8_250 Джонатан Дарк Басейна на двора Tumblr_m2v97rNZrg1qzlevko4_250 Кели Дарк Басейна на двора Tumblr_m0duvz4X8X1qexa6lo3_250
Top posters
Елиза Дарк
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Джейн Дарк
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Jonathan Dark
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Кели Дарк
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Bill Kolin
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Майкъл Дейлъс
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Бийзъс Хейрин
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Джоузеф ла Санта
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Вернас
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Кастил
Басейна на двора Vote_lcapБасейна на двора Voting_barБасейна на двора Vote_rcap 
Latest topics
» Коя песен слушаш?
Басейна на двора EmptyСря 28 Авг 2013, 13:20 by Елиза Дарк

» You wanna die or what? ;; Bill and Joe ;; after one week
Басейна на двора EmptyВто 27 Авг 2013, 20:36 by Bill Kolin

» Unexpected meeting.
Басейна на двора EmptyНед 25 Авг 2013, 04:54 by .adelyn

» Adelyn's temporarily place
Басейна на двора EmptyНед 25 Авг 2013, 03:56 by .adelyn

» Коридор
Басейна на двора EmptyСъб 24 Авг 2013, 04:42 by .adelyn

» Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;
Басейна на двора EmptyСъб 24 Авг 2013, 01:48 by Елиза Дарк

» Алеите
Басейна на двора EmptyПет 23 Авг 2013, 20:35 by Браян Фостър

» Daughters of bitches and drama all the way.
Басейна на двора EmptyСря 21 Авг 2013, 22:07 by Kassandra

» Тренировачната площадка
Басейна на двора EmptyСря 21 Авг 2013, 17:53 by Майкъл Дейлъс

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 15 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 15 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 107, на Нед 22 Сеп 2024, 07:51

 

 Басейна на двора

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Jonathan Dark
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Jonathan Dark


Брой мнения : 225
Join date : 11.07.2010

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyНед 11 Юли 2010, 20:55

Това бе един басейните. Намираше се на двора на частта на майсторите.
Басейна на двора Rattania-sofa-nido-2

Басейна на двора Rattania-sofa-nido-1
Върнете се в началото Go down
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyСъб 31 Юли 2010, 00:20

Вече бях на басейна. Исках да се разпусна малко от напрежението. Седнах малко на ръба и си цопнах краката във хладката вода. След минута две станах и скочи в басейна, за да поплувам. Цялата вода се разплиска наоколо и аз потънах надолу. Заплувах бързо из басейна. Направих няколко обиколки из водата, защото много бързо се движех. Така хубаво ми се отразяваше това. Сега оставаше само да поседя малко под водата, за да се отнеме напрежението щях да бъда като наспала се. Седях под водата вече сигурно 20 секунди и не ми се излизаше. Беше ми хубаво. Водата имаше все пак по-висока температура от моята и докосването и ми беше приятно. Минаха още 10 минити и вече излязох от водата навън. Качих се по стъпалата и излязох извън басейна. Изцедих косата си и си сложих слкънчевите очила. Легах на един от шезлонгите да поседя малко.


Последната промяна е направена от Джейн Дарк на Нед 01 Авг 2010, 00:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyСъб 31 Юли 2010, 23:38

Скуката ме обземаше все повече и повече. След като си тръгнах от всекидневната се отпратих към стаята си, за да си облека бански. Търсих много банските си, но след почистването на Келс и Джона, не знаех нищо къде се намира. Когато ги намерих си съблякох всичко по мен и го метнах в коша за пране. След товаоблякох банските. Взех си халата и се запътих към басейна. Излязох и видях сестра ми там. Усмихнах се. Отидох до шезлонга до нея и оставих халата там.
- Здравей, Джейн. - поздравих я аз и веднага се метнах в басейна.
Сега не ми се плуваше, но после, когато скуката беше по - голяма, щях да поплувам. Седнах на дъното на басейна и се усмихнах. Когато контролираш водата, само тогава можеш да останеш по - дълго в нея. Всички останали си издържаха, колкото обикновен човек. Това си беше мое предимство. Започнах да си правя разни фигурки във водата, като се наслаждавах на формичките. Отгоре само се бълбукаше. Шарих си под водата с пръстите и си правих най - различни формички. Седях около половин час, но ми омръзна и излязох на повърхността.
Върнете се в началото Go down
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyНед 01 Авг 2010, 01:10

Дкато си лежах на шезломга чух стъпките на Лиз. Ясно ги различавах. Ставаха все по силни и по силни. Поздрави ме и скокна в басейна като остана под водата. Бях снела напрежението от себе си и си лежах. МИна време сигурно към половин час и Ел излезе от водата.
- Хей, Лиз. - обърнах се къ сестра си. - Да те питам. Помнил ли частта с наказанието, което дадохме на Келс и Джон. Където те двамата определиха твоята част, където за момент не ги уби. Спазваш ли я? - нарочно реших не, че да дразня сестра ми, а да я подсетя, защото инак Джона ме пита и аз се сетих.
Беше си използвала силите, а седмицата й с наказанието не бе изтекла. Просто исках да я подсетя, но нямаше да й казвам, че съм се усетила, че се е телепортирвала някой път. Усмихнах й се и се доближих до ръба на басейна като потопих крака във водата.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyНед 01 Авг 2010, 01:24

Все още бях в басейна и се доближих до стената. Сложих си ръцете там, а останалата част от тялото ми бе във водата. Усмихнах се на Джейн. Знаех за какво става въпрос и по време на усмивката си измислях оправданието ми. Знам, че бях нарушила частта с наказанието ми и че не беше никак правилно.
- Ами тъй като бях в транс, не се счита, че съм аз. Съответно не трябваше да бъда наказвана, нали?! Щом не съм аз, не можете да ме накажете за нещо, което не съм направила. - започвах да се обяснявам аз.
Но видях погледа на Джейн и наистина замлъкнах. Какво ми ставаше? Досега никога не бях нарушавала някое правило или наказание. И никога не съм посягала на братята ми. Или да съм лъгала някой от семейството ми. Бях послушна и винаги се държах с останалите, сякаш са ми мое семейство и всички са важни. А сега?
- Божичко, трябва да престана. - казах аз на глас и погледнах към водата. - От утре пак ще съм си аз. - казах, като знаех че сестра ми знае какво имам в предвид.
- Затова, тази нощ, ще остана в басейна. - казах аз и погледнах Джейн сериозно.
Върнете се в началото Go down
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyНед 01 Авг 2010, 02:38

Плъзнах се надолу и цопнах във водата. Опрях си гърба на стената и се отпуснах. Знаех, че онова тогава не бе Лиз, но щом искаха така да бъде все пак братята ми имаха право да направят нещо. Не исках да споря с никой и се опитвах да избягвам споровете.
- Всъщност сега си си ти, защото си много щастлива, но нали знаеш, че трябва и малко сериозност понякога. - пошляпах с крака аз.
Пуснах се и се потопих под водата. Нищо, че не бях повелител на водата, обичах да седя под водата понякога. Все пак като вампир и като имам в предвит, че не ми трябва въздух. Беше си супер и разбирах, защо Лиз и харесваше да бъде във водата.
- Във водата е хубаво. - изплувах навън и казах това. - Под водата де. Приятно е. - засмях се, докато седях на повърхността.
Пак се потопих надолу и се задържах по дълго под водата за сега. Седях си мислех само за това колко бе приятно усещането и се радвахм, че можех да го правя. Минаха няколко минути и пак се подадох отвън и отидох до Лиз и се подпрях.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyНед 01 Авг 2010, 03:42

- Знам, че си заслужих наказанието, но все пак сме в магическа академия. Магическа, Джейн. - казах аз, като подчертах магическа с изговаряне на по - висок тон и със сериозен поглед. - Но не изках да ги давя. Просто то сякаш ме облада и.. Знаеш какво стана после. Не знам как става, но просто си мразя тази част от мен. Дори и да съм я взела от майка ни. - добавих аз и излязох от басейна.
Слънцето напичаше и аз реших да се попека малко. Отидох до шезлонга и легнах на единия. Но все още ми беше скучно и затова реших отново да си поиграя с водата. Това не ми омръзваше. Протегнах малко ръката си и съвсем малка част от водата от басейна дойде до мен или по - точно над мен. Започнах да си играя с нея, като си правих най - различни статуи или оформях лица на мои познати и така нататък.
- Джейн, знаеш ли.. - казах аз, като продължавах да си играя с водата. - Имам доста идеи за академията, които трябва да се обсъдят.
Върнете се в началото Go down
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyНед 01 Авг 2010, 08:58

Седях си в басейна аз и гледах сестра ми как си играе с водата. Харесвах да я гледам, докато го правеше това. Отвличаше ми вниманието и ме разсейваше добре. С едно движение и вече бях извън басейна. От мен капеше вода по земята. Седнах на другия шеюзлонг до сестра ми и казах.
- Да, то и аз имах идейки. Мислех си, кога да кажа да ги обсъдим. Но все ги забравях. Добре, че си ти Лиз. Щях да ги забравя ей така. - усмихнах се и изцедих косата си от водата.
Не мислех да влизам вече вътре и да се мокря. Достатъчно ми бе за днес.
- Кога искаш да ги обсъдим идеите? И да чакаме ли онези двамата и с тях да ги обсъждаме или двете? - попитах я аз като се наметнах с една хавлиза, защото подухваше вятър.
- Незнам, на дали Келс ще се върне скоро, а Джона сигурни ще почне да опява, че си нарушила наказание и че той искал така... - засмях се за момент. - Само двете ако сикаш да ги обсъждаме, че по ще си се съгласяваме. - погледнах пак към Лиз, която си играеше с водата.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyНед 01 Авг 2010, 13:52

- Щеше да е най - добре заедно с тях да ги обсъдим, но те явно няма да дойдат. - казах аз и се усмихнах.
Все още си играех с водата. Не знаех друго какво да правя. Беше си скучно преди началото на учебната година. Но преподавателите бяха доста заети. През повечето време, защото трябваха да подготвят уроците и да попълват разни неща. Обичах да попълвам неща, затова вече ги бях попълнила и ми оставаше само да подготвя нещата за годината и какви ли още не документи за учебната година. Келс също трябваше да се подготвя, но сега, когато има Изабела..
- Хайде да тръгваме. - казах аз. - Но, разбита се, първо трябва да се оправим.
За мен беше доста лесно и много бързо ставаше преобличането. Оставих водата, с която си играех в басейна. Станах и тъй като можех да контролирам, командвам и да правя всичко с водата реших да се изсуша. Докоснах се с пръстите на ръката ми, като се опитвах да повиша температурата на водата. Водата по тялото ми започна да се изпарява и след няколко минути бях суха.
- Джейн, отивам да се преоблека. - казах аз на сестра ми и се усмихнах. - Ще те чакам във кухнята.
Усмихнах се отново и около мен се появи розова светлина , която ме обгърна. След няколко секунди изчезна , както и аз.
Върнете се в началото Go down
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyПон 23 Авг 2010, 23:56

Прибрахме се с Джона и аз реших да поплувам. Действаше ми поне успокоително.
- Джони аз ще поплувам малко. - обадих се на брат си и отидох да си облека банският.
- Добре, но внимавай. - предупреди той и отиде към кухнята.
Веднага влязох в басейна и почнах да плувам. Даже стоях под водата. Странно но някак си напрежението винаги слизаше от мен във водата. Просто бе като магична. Поседях в басейна известно време и излязох от него. Легнах на един от щезлонгите и се отпуснах на него. Не очаквах нищо интерсно да става сега.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора EmptyПет 27 Авг 2010, 01:04

********************************************************
Колкото и да се чудех какво да правя вече беше станало сутрин. Станах от дивана във всекидневната и отидох до басейна. Нямаше да плувам сега, но си потопих краката в него. исках да се рзсея от тази дълга нощ. Седях и си клатех краката в басейна. Може и да бях вампир, но поне поусещах разликата в температурата на водата в басейна и моята и значително водата ми изглеждаше топла, но не бе. Беше си доста студеничка. Идеята ми за "пижамено парти" ми харесваше много, но трябваше да говоря с Лиз. Трябваше да я видя някъде из кухнята или всекидневната, а може би спеше още. Незнаех щях да си почакам малко тук и тогава да отида при нея къде й да беше сега. Исках малко спокойствие сега.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Sponsored content





Басейна на двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна на двора   Басейна на двора Empty

Върнете се в началото Go down
 
Басейна на двора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Полянката в двора
» Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;
» Басейна
» Басейна
» Басейна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Дарк-Уайтър :: Архив :: Архив-
Идете на: