Академия Дарк-Уайтър
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's a crazy world we're living in. Can we survive it? Can we keep what really matter or will we lose our humanity along the way?
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ръководители
Джейн Дарк Стаята на Пейтън 6461188B Елиза Дарк Стаята на Пейтън Tumblr_ly9u38fPbS1qepmfuo8_250 Джонатан Дарк Стаята на Пейтън Tumblr_m2v97rNZrg1qzlevko4_250 Кели Дарк Стаята на Пейтън Tumblr_m0duvz4X8X1qexa6lo3_250
Top posters
Елиза Дарк
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Джейн Дарк
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Jonathan Dark
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Кели Дарк
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Bill Kolin
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Майкъл Дейлъс
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Бийзъс Хейрин
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Джоузеф ла Санта
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Вернас
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Кастил
Стаята на Пейтън Vote_lcapСтаята на Пейтън Voting_barСтаята на Пейтън Vote_rcap 
Latest topics
» Коя песен слушаш?
Стаята на Пейтън EmptyСря 28 Авг 2013, 13:20 by Елиза Дарк

» You wanna die or what? ;; Bill and Joe ;; after one week
Стаята на Пейтън EmptyВто 27 Авг 2013, 20:36 by Bill Kolin

» Unexpected meeting.
Стаята на Пейтън EmptyНед 25 Авг 2013, 04:54 by .adelyn

» Adelyn's temporarily place
Стаята на Пейтън EmptyНед 25 Авг 2013, 03:56 by .adelyn

» Коридор
Стаята на Пейтън EmptyСъб 24 Авг 2013, 04:42 by .adelyn

» Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;
Стаята на Пейтън EmptyСъб 24 Авг 2013, 01:48 by Елиза Дарк

» Алеите
Стаята на Пейтън EmptyПет 23 Авг 2013, 20:35 by Браян Фостър

» Daughters of bitches and drama all the way.
Стаята на Пейтън EmptyСря 21 Авг 2013, 22:07 by Kassandra

» Тренировачната площадка
Стаята на Пейтън EmptyСря 21 Авг 2013, 17:53 by Майкъл Дейлъс

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 26 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 26 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 107, на Нед 22 Сеп 2024, 07:51

 

 Стаята на Пейтън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кристен Синистър
DeaD
DeaD
Кристен Синистър


Брой мнения : 26
Join date : 02.08.2010

Стаята на Пейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Пейтън   Стаята на Пейтън EmptyПон 02 Авг 2010, 09:38

Спалнята на Пейтън:
Стаята на Пейтън 122353249720360

Банята на Пейтън:
Стаята на Пейтън Completely-black-bathroom

Домашния влюбимец на Пейтън:
Стаята на Пейтън 45fa0a578e7df5c0189e53aed7328efb
Стаята на Пейтън Fluorescent-scorpion
Върнете се в началото Go down
Кристен Синистър
DeaD
DeaD
Кристен Синистър


Брой мнения : 26
Join date : 02.08.2010

Стаята на Пейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Пейтън   Стаята на Пейтън EmptyВто 03 Авг 2010, 01:52

Добре, че свършиха часовете и нямах търпение да се върна в стаята си, защото срещата с двама от рода Дарк направо ме изкара от нервите ми. Щях да избухна като бомба със закъснител. Неможех да повярвам, че сме тук със сестра ми. На едно място с най-върлите ни врагове, за жалост те не знаеха кой сме, което до някъде малко ме караше да седя по-кротка от колко съм. Не иках да излизам, защото щях да се засеча с някой Дарк или някой друг. Просто първи ден и толкова напрежение. Злото в мен се бе надигнало и чакаше само удобен момент, за да избие и да няма спиране. Легнах си на леглото като взех златната си къма и започнах да я позабивам в дървените части на леглото и се опитвах да не мисля за нищо особено, което да ме изкара извън нервите ми, но самата атмосфера ме подтискаше. Незнаех как си мълчах така в часовете, които минаха. Обикновенно съм ужасно досадна и ме гонеха на първата секунда. Може би не исках да провалям плана на баща си и за това бях по-сдържана. Взех Слейн при мен на леглото и започнах да си играя с него. Той беше опасна кралска кобра, която беше по зла и от куче пазач. Усети ли, че си добричък и започва да съска и хапе. Явно съм попаднала на добър домашен любимец. Докато държах Слейн се сетих за днешния ден и изведнъж той ме ухапа по ръката.
- Хей! - метнах Слейн обратно в коша му и го затворих. - Заслужих си го. Защо само мисля за станалото днес. Не ми пука изопщо за това. - измрънках си сама на себе си и станах от леглото като отворих гардероба си.
Извадих един червен потник и панталони, които бяха зелени с петна от тъмно, светло зелено, жълтеникаво също. Облякох ги и седнах на стола.
Върнете се в началото Go down
Пейтън Синистър
DeaD
DeaD
Пейтън Синистър


Брой мнения : 15
Join date : 02.08.2010

Стаята на Пейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Пейтън   Стаята на Пейтън EmptyВто 03 Авг 2010, 02:11

Нямаше какво да се прави , а днес добре , че Кристен ме спря иначе така щях да не нахвърля на Келс Дарк. А следващия час с Елиза Дарк , просто неиздържах , затова и не отидох в часа. Още един Дарк и щях да се поболея. Честно си ви и казвам. Аз толкова го мразех , а яом сестра ми беше готова в часа на Елиза да избухна , помислете си аз какво бих направила. Имайте напредвид , че сестра ми е много по - издържлива от мен.
- Ще ги убием. Ще ги накараме да се напикаят отстрах. Ще ги унищожим. Ще завладеем света. - говореше папагала ми , а аз само се усмихвах. Бях го научила много добре какво да приказва.. Единственото , което говореше , когато го взех беше "Здравей". Сега , вместо това казва - "Ставай , кучко". Много ми допадаше този папагал. Отидох до гардероба и извадик куп дрешки. Незнаех кои да си избера.
- Кристен! - извиках колкото мога по - силно.
Върнете се в началото Go down
Кристен Синистър
DeaD
DeaD
Кристен Синистър


Брой мнения : 26
Join date : 02.08.2010

Стаята на Пейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Пейтън   Стаята на Пейтън EmptyВто 03 Авг 2010, 02:35

Докато бездействах чух Пейт да ме вика.
- Сега пък какво. - станах от стола си и моментално тръгнах към стаята на сестра ми.
Изглеждах кисела и то много. На ръката ми имаше две дупчици от Слейн, но бях свикнала с това. Довлякох се в стаята на Пейтън и я погледнах. Беше до гардероба. И тя вадеше дрехи като мен преди малко. Явно искаше мнението ми или нещо друго.
- Кристен! - тя пак извика, но аз бях до нея и замалко да ме углоши.
- До теб съм. Какво искаш? Мнение за някоя дреха ли? - като я гледах това си мислех и нищо друго.
- Да, знаеш, че не ми е до излизане, ако искаш и това. Незнам какво ми става. Нещо не съм правила нещо зло скоро и май почвам да откачам. - рекох и седнах на леглото на Пейтън.
Върнете се в началото Go down
Пейтън Синистър
DeaD
DeaD
Пейтън Синистър


Брой мнения : 15
Join date : 02.08.2010

Стаята на Пейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Пейтън   Стаята на Пейтън EmptyВто 03 Авг 2010, 02:46

Аз подбрах две неща , от които неможех да избера.
- Милата ми тя. - казах аз. - Това ил това? - попитах я аз.
- Това. - каза ми тя , като посочи дрехата.
- Добре. - отговорих аз. - Ами хайде да излезем и да направим нещо зло. Това или това?
- Това. - посочи другото тя.
- Излизаме ли? - попитах аз/
- Излизаме. - отговори ми тя.
Аз се облкох набързо и хванах сестра ми за ръката , като излязохме от стаите и се запътихме някъде навън , за да се позабавляваме по наш начин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Пейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Пейтън   Стаята на Пейтън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Пейтън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Пейтън
» Стаята на Джонатан
» Стаята на аутопсии
» Стаята за отдих
» Стаята с масите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Дарк-Уайтър :: Архив :: Архив-
Идете на: