Академия Дарк-Уайтър
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's a crazy world we're living in. Can we survive it? Can we keep what really matter or will we lose our humanity along the way?
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ръководители
Джейн Дарк Стаята на Джонатан 6461188B Елиза Дарк Стаята на Джонатан Tumblr_ly9u38fPbS1qepmfuo8_250 Джонатан Дарк Стаята на Джонатан Tumblr_m2v97rNZrg1qzlevko4_250 Кели Дарк Стаята на Джонатан Tumblr_m0duvz4X8X1qexa6lo3_250
Top posters
Елиза Дарк
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Джейн Дарк
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Jonathan Dark
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Кели Дарк
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Bill Kolin
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Майкъл Дейлъс
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Бийзъс Хейрин
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Джоузеф ла Санта
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Вернас
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Кастил
Стаята на Джонатан Vote_lcapСтаята на Джонатан Voting_barСтаята на Джонатан Vote_rcap 
Latest topics
» Коя песен слушаш?
Стаята на Джонатан EmptyСря 28 Авг 2013, 13:20 by Елиза Дарк

» You wanna die or what? ;; Bill and Joe ;; after one week
Стаята на Джонатан EmptyВто 27 Авг 2013, 20:36 by Bill Kolin

» Unexpected meeting.
Стаята на Джонатан EmptyНед 25 Авг 2013, 04:54 by .adelyn

» Adelyn's temporarily place
Стаята на Джонатан EmptyНед 25 Авг 2013, 03:56 by .adelyn

» Коридор
Стаята на Джонатан EmptyСъб 24 Авг 2013, 04:42 by .adelyn

» Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;
Стаята на Джонатан EmptyСъб 24 Авг 2013, 01:48 by Елиза Дарк

» Алеите
Стаята на Джонатан EmptyПет 23 Авг 2013, 20:35 by Браян Фостър

» Daughters of bitches and drama all the way.
Стаята на Джонатан EmptyСря 21 Авг 2013, 22:07 by Kassandra

» Тренировачната площадка
Стаята на Джонатан EmptyСря 21 Авг 2013, 17:53 by Майкъл Дейлъс

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 40 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 40 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 107, на Нед 22 Сеп 2024, 07:51

 

 Стаята на Джонатан

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Jonathan Dark
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Jonathan Dark


Брой мнения : 225
Join date : 11.07.2010

Стаята на Джонатан Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Джонатан   Стаята на Джонатан EmptyСъб 19 Фев 2011, 15:44

Стаята на Джонатан 51ETrs07ywL._Ultra%20Modern%20Wenge%20Wood%20King%20Size%20European%20Bedroom%20Set:%202%20Night%20Stands,%20Dresser,%20Mirror,%20Chest%20and%20Armoire_
Върнете се в началото Go down
Kassandra
Вампир
Вампир
Kassandra


Брой мнения : 24
Join date : 27.02.2011

Стаята на Джонатан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джонатан   Стаята на Джонатан EmptyВто 08 Мар 2011, 01:27

Озовахме се в стаята на Джонатан доста бързичко. Явно ен си поплюваше много, много Вернас. Сигурно отдавана е искал това да стане, но с Елиза, а аз не съм Елиза. Леглото беше удобно. Не мислех, че Джона има толкова мозък в главата, за да избира хубави мебели, но имаше. Вернас се присъедини към мен на леглото. Завъртях се като се озовах отгоре му. Предпочитах да съм отгоре, а мъжете от долу. Наведох се и устните ни се сляха отново. Такива страстни целувки му раздавах, че горкият Вернас още повече прибързваше. Леко прихапвах устните му и след секунда ръцете ми плъзнаха по тялото му и не само. Прекъснах страстната ни целувка като му се усмихнах дяволито и езика ми прошари по вратът му. Усетих мирисът му и пулсираша му кръв, но не бях дошла за това, а да пропастя живот. Зъбите ми леко се показаха като ги прокараш по вратът му, а това май го възбуди. Вдигнах поглед и срещнах неговият като толкова предизвикателно сега го погледнах и го целунах пак и то доста продължително и по секси от преди малко. След малко той мина отгоре и започна да ме целува по врата и след това по цялото тяло. И след момент докато се опомним вече бяхме без дрехи. Моите ръце шареха по тялото му, а неговоте по моето, а той естствено си мисли, че е на Елиза. Колко подло само. Усмихнах си се лукаво на ум. И така продължихме. Целувките бяха страстни и горещи и направо изпепеляващи. Докосванията, които използвах бяха толкова нежни, че да не може да ги забрави. Удоволствието за мен беше огромно, само като си представя Елиза, когато той почне да й говори за тази нощ. Щях да си умра от кеф. Ето че стигнахме и до най-хубавата част. Направихме го бавно и разгорещено като му оставих един подарък. Малко белези по гърба. Ето че ноща се оказа малко по-дълга за нас двамата. Като свършихме се излегнахме на удибното легло и Вернас почти веднага заспа. Аз се правих, че спя, докато той заспеше. Останах така малко време може би час, час и нещо. Станах и се облякох като оставих блузата си на леглото до възглавницата. Целунах го по челото като се усмихнах толкова лукаво и самодоволно, че само аз знаех как се чувствам. Изпарих се от стаята бързо без да му мисля много.
Върнете се в началото Go down
Вернас
God
God
Вернас


Брой мнения : 29
Join date : 23.01.2011

Стаята на Джонатан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джонатан   Стаята на Джонатан EmptyВто 08 Мар 2011, 02:20

МИналата нощ беше прекрасна. Просто неможеше да се опише с думи. Елиза беше невероятна. Радвам се, че най - накрая се съгласи да послуша сърцето си или поне моето. Незнам какво щях да правя, ако тя не се беше появила в живота ми. Явно вече беше сутрин, защото се събудих от слънчевите лъци, които влизаха през прозореца. Разсъних се и станах. Обърнах се на другата страна, за да събудя и Елиза, но явно тя вече беше станала, защото я нямаше на леглото. Станах от него и си облякох дрехите. Все пак неможех да ходя гол. Неможех да си намеря дънките, защото снощи ги яхме разхвърлили навсякъде. Когато ги съзрях до възглавнцата,видях и още нещо. Елиза си беше забравила блузата. Облщкох панталоните и взех блузата. Пооправих малко леглото и когато бях готов се телепортирах в общежитието, надявайки се Лиз да е там.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Джонатан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джонатан   Стаята на Джонатан Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Джонатан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Дарк-Уайтър :: Архив :: Архив-
Идете на: