Академия Дарк-Уайтър
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's a crazy world we're living in. Can we survive it? Can we keep what really matter or will we lose our humanity along the way?
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ръководители
Джейн Дарк Магазин за дрехи D&G 6461188B Елиза Дарк Магазин за дрехи D&G Tumblr_ly9u38fPbS1qepmfuo8_250 Джонатан Дарк Магазин за дрехи D&G Tumblr_m2v97rNZrg1qzlevko4_250 Кели Дарк Магазин за дрехи D&G Tumblr_m0duvz4X8X1qexa6lo3_250
Top posters
Елиза Дарк
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Джейн Дарк
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Jonathan Dark
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Кели Дарк
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Bill Kolin
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Майкъл Дейлъс
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Бийзъс Хейрин
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Джоузеф ла Санта
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Вернас
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Кастил
Магазин за дрехи D&G Vote_lcapМагазин за дрехи D&G Voting_barМагазин за дрехи D&G Vote_rcap 
Latest topics
» Коя песен слушаш?
Магазин за дрехи D&G EmptyСря 28 Авг 2013, 13:20 by Елиза Дарк

» You wanna die or what? ;; Bill and Joe ;; after one week
Магазин за дрехи D&G EmptyВто 27 Авг 2013, 20:36 by Bill Kolin

» Unexpected meeting.
Магазин за дрехи D&G EmptyНед 25 Авг 2013, 04:54 by .adelyn

» Adelyn's temporarily place
Магазин за дрехи D&G EmptyНед 25 Авг 2013, 03:56 by .adelyn

» Коридор
Магазин за дрехи D&G EmptyСъб 24 Авг 2013, 04:42 by .adelyn

» Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;
Магазин за дрехи D&G EmptyСъб 24 Авг 2013, 01:48 by Елиза Дарк

» Алеите
Магазин за дрехи D&G EmptyПет 23 Авг 2013, 20:35 by Браян Фостър

» Daughters of bitches and drama all the way.
Магазин за дрехи D&G EmptyСря 21 Авг 2013, 22:07 by Kassandra

» Тренировачната площадка
Магазин за дрехи D&G EmptyСря 21 Авг 2013, 17:53 by Майкъл Дейлъс

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 55 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 55 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 107, на Нед 22 Сеп 2024, 07:51

 

 Магазин за дрехи D&G

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyНед 11 Юли 2010, 22:10

Магазин за дрехи D&G 1232119309_DG_Shenyang
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyВто 14 Дек 2010, 00:37

Колко ли време беше минало откато беше се разхождал из центъра на града не знаеше,но денс времето беше прекрасно и след като не беше ангажиран с нищо в академията,Тод реши да си позвори лукса и да похарчи малко пари.За целта се облече доста небрежно,за да се слее с човешката тълпа и реши да се запъти към градът или по конкретно магазините.
Не само момичетата можеха да си позволят това скъпо удоволствие,но време беше и самият Тод да подмени малко гардероба си.
Пъровто място,което се изпречи пред погледа му беше магазина за дрехи Долче и Габана и като поразпита младата дама за нещата,който предлагаха бързо се насочи към щанда за бельо,ризи и дънки.
За избора на дрехи не беше претенциоцен и капризен,така че за по-малко от 20 минути си избра следните неща и се запъти към касата:
дънки-Магазин за дрехи D&G Images?q=tbn:ANd9GcQ5yDtLHsu6CYqXPFOOZEkNVpR3hG9xHGRrcUVlVYFWJCV62PnG7A
Магазин за дрехи D&G Images?q=tbn:ANd9GcSlOT-q9eXIbLKJNC-Ci8og7rfuSKk1Msljl5hkp7lG9CnaVCGJ
ризи-Магазин за дрехи D&G Images?q=tbn:ANd9GcRYDy2MG_njgiC0Bx-DHRnKLWxw01PXKskrSCwOKf4AwEuvqsT-
Магазин за дрехи D&G Images?q=tbn:ANd9GcRMI9-uvmIemXzIUD_WqGy7Lt52iEuVnLbmuWs4bNjtvAwe4vnmRQ
Накрая си остави любимата своя част,а именно бельото от което вече можеше да си направи пълна колекция от всички световни дизайнери.
-Магазин за дрехи D&G Dg-dolce--gabbana-dag01-m30681-gs
-Магазин за дрехи D&G DegMU-m11353omd29-w0800-t
-Магазин за дрехи D&G Mens-dg-underwear-skin-sensation-tank-vest-in-2-colours-black-small-12767817
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyСря 15 Дек 2010, 04:03

Реших да се разходя малко из града, тъй като напоследък постоянно се оглеждах за Седрик и имах нужда да се разведря. Тръгнах по търговската улица и влязох в магазина на D&G. След като си купих тоалета за коктейла, на който Кайл ме покани да съм му дама, реших да му купя костюм, за да се реванширам и да го изненадам, като му спестя обиколка по магазините. Влязох в мъжката част и докато преглеждах закачалките се блъснах в едно момче, което ми миришеше познато. Май учеше в Академията, но реших да не рискувам и казах само:
- Извинявай. Стана без да искам. - и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyСря 15 Дек 2010, 14:08

Вече беше приключил с покупките,беше платил вече на касиерката и като хъврли последе поглед нещата в мъжкия щанд,се накани да излиза и тогава най-ненадейно се блъсна в някакво момиче.Съвсем бегло му стори,че я познава,но като я огледа добре в лицето разбра,че беше я виждал в академията,но досега не се бяха засичали.
При сблъсъка чантите,койтодържеше в ръката си едва не се издипаха,но нали беше вампир и рефлексите му бяха доста бързи.
Малко разговор можеще да поразведри настроението му и без да се сърди за този лек инцидент,отъврна доста топло:
-Здравей,на всеки може да се случи.Не е станало нещо фаталано,а впрочем ти учиш в академията,нали-искаше да се увери че е прав и не бърка момичето.аз се казвам Тод Мартин,приятно ми е да се запозанем-подаде ръката си за поздрав,което беше малко трудно,като се има предвид,че беше доста натоварен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyСря 15 Дек 2010, 21:47

- Ами да - там уча. - усмихнах се. - Аз съм Сорша Хейл - преместих чантите в другата си ръка и се здрависах с момчето. - Ти си вампир. Виждала съм те в часа на господин Нонс. - казах му сякаш за да потвърдя, все още усмихната. - Е, как се справяш с "владеенето". - попитах момчето, защото ми беше любопитно, тъй като аз преодолях постоянната жажда за кръв към стотната си година.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyЧет 16 Дек 2010, 01:49

Тод разгледа добре събеседничката си и бързо прецени,че тя е по-стара от него на години и по-опитна в приспособяването към човешката среда.Много мила и разговорилва се оказа Сорша,той много обичаше разговорите,който се водят съвсем свободно и непринудено,а не такива където събеседника ти ръси глупости само да запълни времето.
Въпросът й много му допадна и се усмихна,с владеенето на силата беше добре,макар че нямаше още възможност да я приложи на практика.
-Как да ти кажа,отдавна не сме имали часове в академията и това доста негативно ми се отразява върху състоянието ми-отвърна момчето и набързо плати на продавачката,за да се съсредоточи вниманието си върху разговора.Бих казал,че съм доста добър,макар че за жалост моята сила не съм я прилагал върху човек,само в практически занимания-обясни Тод и лицето му стана малко кисело,в този момент му се прийска да се позабавлява с някоя невинна жертва.
-А ти имаш ли време за тренировки или се отдаваш на купони и забавления?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyЧет 16 Дек 2010, 19:48

Засмях се. Заради Седрик нямах време за нито едното... по-скоро се занимавах с това да спасявам живота си и този на Кайл.
- Ами всъщност повече прилагам силите си на практика, и през свободното ми време се занимавам с моите си неща. Преди няколко месеца придобих нова сила и се занимавам главно с овладяването й. - платих на касата и се запътихме към изхода.
- Да, наистина напоследък на мен не ми остава време да посещавам каквито и да било часове и съм на собствена практика. - засмях се. - Ако искаш, може да потренираме? - казах и погледнах Тод, докато излизахме.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyЧет 16 Дек 2010, 20:01

Предложението беше доста изкушаващо,отдавна не беше имал време за тренировки,но пък се опасяваше,че тя беше далеч по-добра отколкото предполагаше.Освен това беше тръгнал на шопинг из мола,но това отпадаше,стигаше му и това,което си купи от тук.
Излязоха навън и Тод мълча известно време,имаше доста време,но не беше сигурен дали в момента му беше до тренировки,който вероятно щяха да са доста дълги,продължителни и най-вече изморителни,което хиче не харесваше.
-Колебая се много върху предложението ти,но нека да го оставим за уикенда.Сега сме четвъртък и след като нямаме часове в академията,може да се поразкараме или пък да се нахраним-предложи момечто и се надяваше да не се разсърди,тъй като много добре познаваше женската природа и нейните капризи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyЧет 16 Дек 2010, 21:30

- Няма проблеми. - усмихнах се. - Аз така или иначе тренирам с баща си, не ми е спешно. Пък и довечера трябва да изглеждам като истинска дама и по възможност да не изпия кръвта на никой от изисканите представители. Мисля че наистина е по-добре да го оставим за уикенда. - отговорих абсолютно съгласна с неговото мнение. - Ако искаш сега можем да отидем да изпием по нещо, стига да имаш време. - казах и зачаках отговора му.

П.П. Ако искаш пиши в някое заведение. : )
Върнете се в началото Go down
Kassandra
Вампир
Вампир
Kassandra


Брой мнения : 24
Join date : 27.02.2011

Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyСъб 12 Мар 2011, 23:57

Нямаше какво да се прави толкова в такова малко градче тук. Да, имаше дискотеки и хубави магазини, но веднъж набие ли ми се нещо в главата, другото ми беше безинтересно. А сега в главата ми се въртеше само как да създавам още драми и да развалям живота на сладката Елиза Дарк. Най - вероятно с Вернас вече са се срещнали и само можех да си представям изражението на Елиза, когато Вернас 'и се казал за миналата нощ, в което съм сигурна, че го е направил. Личеше си, че беше хлътнал по Ел и най - вероятно да се е похвалил пред нея. Ох, само как ми се искаше да видя личицето и самото изражение на двойничката си. А след това и на Вернас, когато Ел му казва, че не е спала с него. В което отново бях убедена, че е станало. Усмихнах се дяволито и влязох в този магазин за дрехи. Трябваха ми няколко неща. Все пак дойдох тук само с една чанта от толкова бързане. Но какво да се прави, като някой толкова силен е по петите ти. Стигнах до един щант за блузи и всяка, която ми грабне окото я взимах. След това бельо, дънки, рокли, полички и може би после щях да ходя до някой магазин за обувки. Но усетих нечие присъствие зад мен и бавно се обърнах.
- О, Насти.. - казах аз, правейки се на щастлива да я видя.
- Касандра, пак ли си се забъркала в живота на другите? - попита ме тя, а аз си направих една мила физионовия.
- Какво те накара да мислиш така? - попитах я аз, още с милото изражение.
- Мислиш, че незнам за Вернас ли? - значи Вернас им е казал..
- Нее. -правех се на ударена.
насти ме погледна с едно изражение. Не ми вярваше, ова го знам. Тогава аз само се усмихнах дяволито.
- Е, какво да направя, когато имам такава възможност да създавам само драми? - попитах я аз.
- Да стоиш мирно и да се сдържаш.
- Да, сякъш някога съм го правила. - загледах я.
Познавахме се доста от отдавна и Нас ми е помагала в доста тежки моменти и ме е измъквала от неприятности, но това незначеше, че ще се откажа от забавлението.
- Знам, че неможеш. И затова искам още сега да отидеш при останалите и да им обясниш всичко.
- Всичко? Не мислиш ли, че ще е голям шок за тях? - попитах я аз.
- Да, доста ще им е.. - каза замислено Насти. - Тогава просто отди и се представи и не казвай нещо, което може да им дойде в повечно.
Ох, как само мразех някой да ми казва какво да правя, но за Насти можех да се склоня. Това беше най - малкото, което можех да направя за нея. ЪТя беше еднствената, на която бях длъжница и която, не ме мислеше за заплаха или нещо подобно.
- След като си взема обувки. - казах 'и само и тя ми намигна, изчезвайки оттук.
Купих всички тези неща и след това се отбих до следващия магазин D&G, купувайки си доста токчета. Но да се появя така пред всички и да почна да имс е представям не беше в мой стил. Щях отново да направя драми.. Това вече бях аз.
Върнете се в началото Go down
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyСря 20 Апр 2011, 12:38

Много се радвах, че с Джейн щяхме да ходим на пазар за бебчето, а може би и малко за нея, защото след няколко месеца нямаше да 'и стават нормалните дрехи, а как е тръгнала, можеше и след по - малко. Тръгнахме от нас с колата, защото не исках да я телепортирам. Винаги имах малко главоболие след като телепортирам някой друг освен мен, а и можеше да повреди на бебето. Стигнахме с колата и аз я спрях. Изключих двигателя и с Джейн слязохме пред тази улица с магазини. Само се надявах да намерим няко бебешки, но и другите ставаха.Влязоохме първо в един на D&G, за да изберем нещо на Джейн, а може и нещо на мен.Нямаше да откажа една шопинг терапия. Намерихме се измежду рафтовете и започнахме да гледаме за хубави дрешки. Аз от време на временамирах някоя сладка и я показвах на Джейн. После си взех няколко и за мен и отидох до Джен да я видя какво гледа толкова много. Само дано да е намерила нещо много сладко за нея или бебчето.
Върнете се в началото Go down
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyНед 24 Апр 2011, 01:13

Беше много хубаво, че излязохме с Лиз на покупки. Едва ли тук юяхме да намерим нещо за бебето, но за мен щяхме. Някой дрешки, който щяха да ми бъдат точно за този период и после щях да ги захвърля естествено. Нямаше да мога да ги нося след периода на бременността. Но поне сега беше много хубав ден. От давна не бяхме излизали с Лиз на вън за покупки или за каквото и да бе. все по отделно сме се размотавали и така. Та сега беше много удобен момнет за това.
- Какво толкова гледаш, Джейни? - доближи се до мен Лиз, която си бе наизбрала няколко неща за нея.
- Ами какво ли не гледам ме питай. Чудя се какво ще ми стои добре точно сега. - огледахсе пак измежди дрехите тук.
Малко кофти, че трябваше да си вземам такива дрехи, но какво да се правеше.
- Пробвай ето тази. - посочи ми еда дрешка сестра ми като все едно ми настоя да я пробвам.
- Добре, но ще ми кажеш сериозно как ми седи. Знех, че аз с дрехите съм скарана. Трудно си намирам хубави работи. - взех дрешката и отидох в пробната.
Лиз ме изчака отвън, а аз се преоблякох на вързо без да му мисля много. Ето че след малко излязох и й се показах като се завъртях, за да ме огледа хубаво и да си каже мнението след това.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G EmptyНед 24 Апр 2011, 01:46

Джейн изглеждаше толкова сладко в тези дрехи. Липсваха ми тези дни, когато излизахме заедно и си копувахме дрехи и сега много се радвам, че най - накрая успяхно. Но изведнъж ме побиха тръпки. Нещо наистина лошо се случваше с някой от семейството ми. А това неможех да си го позволя. И ето главоболието, което очаквах най - накрая дойде. Изпуснах дрехите, които държах в ръцете си и се хванах за главата, защото главоболието ме убиваше. Винаги щеше да се появи нещо точно на най - хубавите моменти и да провали всичко. Както сега с Джейн. И след малко главоболието вместо да изчезне се усили. Неможех да повярвам какво бе станало туко що. Веднага трябваше да намеря Джонатан. Незнаех кой му беше причинил това, но знаех, че ако го намеря ще си изпати и то здравата. а сега най - многоме тревожише Джонатан. ако не отидох веднага при него незнаех какво щеше да се случи с него. Дръпнах Джейн с едната ръка по - близо до мен, а с другата още притисках слепоочието. Болката беше ужасна. Винаги когато нещо станеше с някой, който ми е близък или имам някаква връзка с него, получавах главоболие. От него научавах точно къде се намира въпросния роднина и какво точно му се е случило.
- Какво има Ели? - попита ме Джейн.
- Просто... - казах и неможах да си довърша изречението.
Хванах я и с другата ръка и се телепортирахме на малката уличка, където беше сега Джонатан, превръщайки се във вампир.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазин за дрехи D&G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи D&G   Магазин за дрехи D&G Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазин за дрехи D&G
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магазин за дрехи BOSS
» Магазин за дрехи Kenvelo
» Магазин за обувки D&G
» Магазин за бижута

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Дарк-Уайтър :: Архив :: Архив-
Идете на: