Академия Дарк-Уайтър
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's a crazy world we're living in. Can we survive it? Can we keep what really matter or will we lose our humanity along the way?
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ръководители
Джейн Дарк Улица "Съншаийн" - Page 2 6461188B Елиза Дарк Улица "Съншаийн" - Page 2 Tumblr_ly9u38fPbS1qepmfuo8_250 Джонатан Дарк Улица "Съншаийн" - Page 2 Tumblr_m2v97rNZrg1qzlevko4_250 Кели Дарк Улица "Съншаийн" - Page 2 Tumblr_m0duvz4X8X1qexa6lo3_250
Top posters
Елиза Дарк
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Дарк
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Jonathan Dark
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Кели Дарк
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Bill Kolin
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл Дейлъс
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Бийзъс Хейрин
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Джоузеф ла Санта
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Вернас
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Кастил
Улица "Съншаийн" - Page 2 Vote_lcapУлица "Съншаийн" - Page 2 Voting_barУлица "Съншаийн" - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Коя песен слушаш?
Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyСря 28 Авг 2013, 13:20 by Елиза Дарк

» You wanna die or what? ;; Bill and Joe ;; after one week
Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyВто 27 Авг 2013, 20:36 by Bill Kolin

» Unexpected meeting.
Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyНед 25 Авг 2013, 04:54 by .adelyn

» Adelyn's temporarily place
Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyНед 25 Авг 2013, 03:56 by .adelyn

» Коридор
Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyСъб 24 Авг 2013, 04:42 by .adelyn

» Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;
Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyСъб 24 Авг 2013, 01:48 by Елиза Дарк

» Алеите
Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyПет 23 Авг 2013, 20:35 by Браян Фостър

» Daughters of bitches and drama all the way.
Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyСря 21 Авг 2013, 22:07 by Kassandra

» Тренировачната площадка
Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyСря 21 Авг 2013, 17:53 by Майкъл Дейлъс

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 29 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 29 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 107, на Нед 22 Сеп 2024, 07:51

 

 Улица "Съншаийн"

Go down 
+2
Елиза Дарк
Джейн Дарк
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyЧет 29 Юли 2010, 06:43

First topic message reminder :

Улицата небеше нищо собенно. Имаше не много големи сгради, които бяха заведения или барчета предимно. Презденя беше уживено, но и през ноща имаше хора по денонощните барове.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Jonathan Dark
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Jonathan Dark


Брой мнения : 225
Join date : 11.07.2010

Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyСъб 23 Апр 2011, 23:18

Реших на - накрая да прекарам една нощ в апартамента си, който бях купил вече доста отдавна. И все неможех да се преместп. Винаги изникваше нещо, което ме възпираше и трябваш еда си остана в общежитието. Нямам нищо против него, но вече го гледам от много години и ми омръзна. А щом Вернас е прекарал нощта в апартамента ми и онази зла близначка на ЕЛиза - Касандра, аз кога щях да се нанса? Оставаше само и Кели да ми поиска за малко апартамента и аз пак да трябваше да чакам. Този път обаче това нямаше да стане. Вече всичко си бях пренесъл в апартамента освен тялото ми и това мислех да го направя днес. А най - близкия и пряк път до Мейпъл Стрийт бе от тази уличка. Тръгнах по нея и слънцето веднага се скри зад голямите сгради. Вървях си най - спокойно аз, ритаки едно камъче, когато някакъв мъж нарочно се блъсна в мен и даже едно ''Извинявай'' не каза. За какъв се мислеше. Идиот такъв.
- Хей! - викнах му аз.
Ако си мислеше, че щеше да се отърве без да ми се извини, много се лъжеше. Той се обърна към мен и закрачи бавно. Имаше нещо странно в него и веднага щом си показа зъбите и очите му се оцветиха в череви разбрах, че е вампир. Спря се на сантиметри от мен и ме хвана за гърлото, бутайки ме към съседната стена.
Върнете се в началото Go down
Найджъл
Вампир
Вампир
Найджъл


Брой мнения : 7
Join date : 23.04.2011

Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyНед 24 Апр 2011, 00:23

Касандра, Касандра. Най - накрая те открих и сега ще си платиш. Никога няма да ти простя. Но сега имах по - голями цели. Много по - голями цели. оказало се, че Касандра е имала двойничка - Елиза Дарк.Много бях чувал за това семейство Дарк. Доста известни бяха и най - вече Елиза и баща 'и Кайлън, който всъщност не 'и е баща. Но както и да е. оказало се, че Елиза е доста силна. Може би много по - силна от мен, а аз съм един от най - старите вампири на Земята. Точно затова ми трябваше Елиза. Щях да 'и взема силите. Но не беше толкова лесно, колкото изглежда. особено, когато е двойничка. Трябваха ми и двете. А Касандра щеше да си го получи за всичко. И с нея после щях да с еразправям. Сега ми трябваше някой, който да ми бъде очите в семейството. Джейн беше бременна, а Кели е твърде умен и ще измисли начин да предопреди Елиза. Затова ми трябваше Джонатан. След като го намерих мислих да дам малко предопреждение на Касандра. Тя щеше да се сети и може би, ако беше по - умна, да дойде и да ме моли за милост.
- Джонатан, Джонатан. - казах му аз. - Дойде ти времето.
Опитваше се да се измъкне, но неможеше. Тогава му дадох да пие от кръвта ми. Мислех да го превърна във вампир. Така щеше да е изцяло под мой контрол и нищо нямаше да направи, за да се отърве. Колкото и да се съпротивляваше неможеше да се измъкне. След като пи достатъчно беше ред на втората фаза - да го убия. Счупих му врата и Джонатан падна на земята. По - точно безжизненото му тяло. Сега оставаше някой да го намери и да му даде кръв. Аз изчезнах и оставих Джонатан в процес на превръщане и бях убеден, че Елза щеше да усети. След всичко, което се говореше за нея, нямаше как да не го усети.
Върнете се в началото Go down
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyНед 24 Апр 2011, 02:08

Дори не разбрах какво бе усетила Елиза,к огато тя ни телепортира на някаква си улица в града. Аз бях останала с дрехите от магазина изобщо не се бях преоблякла. Но това не бе важното сега. Не ми пукаше за дрехите, че не бяха платени щяхме да оправим това после. Сегя тръгнах след Лиз и не след дълго се озовахме на някакво по забутано място и там се намираше Джонатан. Кой за бога му го бе причинил това нещо? Лежеше на земята, безжизненото му тяло лежеше там. Прото това не ми понесе. Вече прекаляваха с това нещо. Защо постоянно ни нападаха тези подлеци. Какво им бяхме направили ние, че се занимаваха все с нас? И сега Джонатан беше превърнат във вампир. Знаех това и още как. Защо инак щях да знам, че е жив, а инак тялото му лежеше тук пред нас. Точно сега в моето състояние емоциите ми бяха толкова объркани. бях ядосана зарад истаналото, но пък от очите ми бяха текнали няколко сълзи.
- Някой си го проси сериозно този път. - казах на глас аз и просто ръцете ми потрепнаха и се свиха в юмруци като погледнах надолу.
Елиза отиде до Джонатан и клекна до него като леко му надигна главата. Само да разберяхме, кой бе това. Не бе лесно да станеш вампир и сега Джонатан преживяваше това. Само да ми паднеше този, който го бе сторил на брат ми това.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyНед 24 Апр 2011, 03:04

Неможех да повярвам, че са причинили това на Дожнатан.Просто неможеш и казвам ви ако намерех този, който му го причини, Адът щеше да му се стори като най - милото и сладко нещо, в сравнение с това, което аз щях да му причиня. Бях се много ядосала и всеки момент щях може би да избухна. Само ако намерих кой беше причинил това на малкото ми братче, щях да го измъчвам до края на живота си. А аз съм безсмъртна. В момента бях толкова ядосана, че можех да си го изкарам на всекиго. Но в същото време бях толкова съсияана вътре. Знаех какво 'и беше на Джейн, когато се превърна и не исках Джонатан да изпитва същото, което и тя изпитваше отначало. На никой не го пожелавам. Но защо трябваше да е точно Джонатан? Защо подяволите трябваше да е един братята ми или сестра ми? Защо забога не ни оставеха намира неразбирах само аз. Но им обещавах на всички, които са след семейството ми, че щяха да умрат в следващите няколко часа, защото здравата се бях ядосала и си личеше от километри. Нито една сълза не капна по лицето ми. Бях толкова ядосана и вбесена в момента, че нямах думи просто. Сега само исках Джонатан да се оправи. Само това исках.
Усетих как помръдна. Сложих главата му на скута си и зачаках да отвори очи. И това стана. Може и да бе малко, но ги отвори. Започна да диша тежко, но дишаше все пак. Усмихнах му се. Незнаех какво друго да направя. нямаше да плача. Нямаше, защото всичко вече бе в миналото. Вече се бе случило и нямаше как да върна времето назад. Чакай, имаше. Можех да върна времето назад. Трябваше да го направя.
- Какво става? - едвам проговори Джони.
- Джонатан. - казах аз. - Джонатан трябва да се храниш,иначе ще умреш.
Наистина не ми се иска да го правя, но неможех да се върна назад във времето, колкото и да исках. Силна вещица бе направила заклинание и неможех. Но само ако открия тази вещица и този, за който тя работи, виновника Джонатан да стане вампир, щяха да видят света с главата надолу, където аз бях най - голямия им кошмар.
- Да се храня? Гладен съм, Лизи. - каза Джони объркан.
Трябваше да го направя. Нямах друга възможност. Подадох ръката си на Джонатан и той я пое. Първоначално не разбираше, но чак след това се усети, когато му казах, че трябва да пие. То само се погледна. Явно беше объркан.
- Пий, Джонатан. Просто пий. - казах му аз.
Кучешките му зъби се показаха и той ме погледна за последен път. Кимнах му и той заби зъбите си в ръката ми и започна да пие кръвта ми.
Върнете се в началото Go down
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyНед 24 Апр 2011, 03:46

Нямах сили да гледам как брат ми пие кръв от сестра ми. Просто при мисълта ми стана лошо и знаех какво му бе и какво щеше да му бъде без да се опитва да не убива хората наоколо или Лиз или Кели. Аз така бях отначало. Беше м иадски трудно да седя до Лизи и братята ми без да се опитвам да ги убия или без да мисля как да ги убия. Това тогава ме изгаряше и аз не се задържах в къщи дълго. А сега Джонатан щеше да преживее моят кошмар, а аз да си го припомня този кошмар. Който го бе направил щеше да си плати. Елиза направо щеше да го разфасова, а аз да й помогна да го направи.
Бях се обърнала назад и не гледах, но чувах всичко, което ставаше и ми прилошаваше от това нещо просто. Само от звука на засмукването на кръвта от Джонатан ме изкараваше извън релси. Ужас направо. Опитвах се да не избухна някак си. Знаех, че сега това можеше да повреди на бебето, но не можех да се сдържам нито секунда повече и емоциите нахлуваха в мен и просто се държах като някоя луда.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Jonathan Dark
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Jonathan Dark


Брой мнения : 225
Join date : 11.07.2010

Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyНед 24 Апр 2011, 19:04

Исках още и още кръв. Гладът ми в момента беше неутолим и неможех да се спра.исках още и още. Знаех, че така наранявам Лови, но неможех да се спра. Неможех, колкото и да се искам. Просто неможех. Усещах как силите в мен разтят и адреналина ми се вдигна. Кръвта беше толкова сладка. Ако можеше щях да я изпия цялата. Какви говоря? Нямаше да убия Лизи. Нямаше! Бързо се отдръпнах от ръката 'и и избърсах кръвта по устата ми с ръкави. Трябваше да се спра, защото иначе щпх да изпия цялата кръв на Лизи. Беше ми много трудно отново да не 'и се нахвърлих, но кръвта 'и бе толкова вкусна. Така ме привличаше. И беше много по - вкусна отколкото би трябвало да е. Много по - вкусна. Може би беше така, заради силите, които тя притежаваше.
Трябваше да престана да мисля за кръвта на Ели. Трябваше да спра, защото колкото повече си мислех за кръвта 'и, толкова повече ми се искаше да я вкуся отново. А небиваше.
- Джонатан.. - каза Елиза, когато ме видя как гледах към нея.
Усещах кръвта 'и да минава по вените 'и. Чувах биенето на сърцето 'и. Мириса на кръвта 'и влизаше през ноздрите ми и удраше мозъка ми толкова силно. Незнаех само как Джейн се съсредоточаваше и издържаше да е около Елиза или Кели и мен преди това да се случи. но аз неможах да издържа. За нула време се озовах до Лизи и я притиснах към стената.
- Джони.. - опита се да ме спре Елиза, но неможеше.
Аз забих кучешките ми зъби точно на сънната 'и артерия на врата.
Върнете се в началото Go down
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyНед 24 Апр 2011, 23:47

Най-сетне Джонатан се отдръпна от Лиз и аз се обърнах към тях двамата. Поне че бе превърнат във вампир, а не убит и захвърлен. Поне имаше нещо положително в това нещо, но останалото беше в отрицателна насока. Изведнъж Джона се загледа към Лизи и така я загледа, че знаех какво ми минаваше през мозъка. Мъчеше се да не направи някоя глупост, но не можеше да стори нищо. Нахвърли й се срещу нея като я притисна в една стена и зъбите м усе впиха със страхотна скорост във врата й. Боже, това ми вдигна адреналина много, защото ако Джонатан продължаваше така да прави щеше да изпие кръвта на Лизи. Махнах с ръка и въздуха се обви около брат ми като го стисна силно. Отдръпнах го настрани като свих пръстите на ръката си и захвата на въздуха около Джонатан стана още по силен. Дължах го настрана на около пет метра. Отидох до Елиза.
- Лиз, как си? - застанах до нея и държах ръката си опъната към Джонатан за да го държа.
- Добре съм, ако може да се каже така. - отговори ми Лиз малко бавно и си поемаше по малко въздух все.
Обърнах погледа си към Джонатан и ми се късаше сърцето да го гледам такъв, но не исках да го пускам, защото щеше да се нахвърли върху Елиза.
- Джона опитай се да се успокоиш. Поне за малко инак няма да те пусна. Знам, че ти е адски трудно, но се опитай по някакъв начин. - гледайки му казах, но нямаше да му е лесно никак.
Бях го преживяла и знаех, че нямаше да свикне лесно с това чувство за глад и да не напада Елиза или Кели.
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 EmptyПон 25 Апр 2011, 00:09

За да спра Джонатан трябваше да го нараня, а аз неможех. Не исках и никога не бих го наранила нарочно. Понякога се издънвах като сестра, защото не обръщах внимание на най - малките детайли и често стоях настрана оттях, но никога,никога не бих ги наранила отново. Никога. Добре, че беше Джейн да го махне от мен, защото нямаше да издържа в края о може би Джон щеше да ми изпие кръвта. А аз неможах да направя нищо. през цялото време, докато Джонатан ми пиеше кръвта си мислех само за причинителя на това нмегово състояние. Мислех, как щях да го накарам да си плати. Всеки, който ме познаваше знаеше на какво съм способна и обещавах, че когато намеря проклетия вампир, а това ще е скоро, щях да го съсипя. Да го разпердушиня на две, щях да го разфасовам, но нямаше да го обивам. Щях да го преследвам цялия си живот и щях да се превърна в най - голямия му кошмар. Щеше да си плати за всичко.но в същото време трябваше да се погрижа за Джонатан.Неможех да го оставя така и знаех кой точно щеше да ми помогне.
- Джейн. - доближих се бавно до нея, притискайки раната с кръв. - Как си ти? А бебето? - казах аз и гласът ми вече не трепереше.
- Добре сме, не се тревожи. - каза ми Джейн.
- Добре. - казах и се доближих още повече, пускайки раната си с кръв.
Вече почти се бе регенерирала и не ме болеше толкова.
- Надявам се да можеш да се справиш с Джона. Оставям го в твои ръце. - казах 'и, а тя веднага след това ме попита:
- Чакай. Къде отиваш?
- Да предопредя Кели и да разфасовам виновника. - казах 'и и се телепортирах в общежитието.
Джейн щеше много добре да се справи с Джонатан. Бях сигурна в това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улица "Съншаийн"   Улица "Съншаийн" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Улица "Съншаийн"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Улица Съншаийн
» Улица "Тийн Стрийт"
» Улица Тийм Стрийт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Дарк-Уайтър :: Архив :: Архив-
Идете на: