Академия Дарк-Уайтър
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's a crazy world we're living in. Can we survive it? Can we keep what really matter or will we lose our humanity along the way?
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ръководители
Джейн Дарк Рецепцията и регистратурата 6461188B Елиза Дарк Рецепцията и регистратурата Tumblr_ly9u38fPbS1qepmfuo8_250 Джонатан Дарк Рецепцията и регистратурата Tumblr_m2v97rNZrg1qzlevko4_250 Кели Дарк Рецепцията и регистратурата Tumblr_m0duvz4X8X1qexa6lo3_250
Top posters
Елиза Дарк
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Джейн Дарк
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Jonathan Dark
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Кели Дарк
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Bill Kolin
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Майкъл Дейлъс
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Бийзъс Хейрин
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Джоузеф ла Санта
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Вернас
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Кастил
Рецепцията и регистратурата Vote_lcapРецепцията и регистратурата Voting_barРецепцията и регистратурата Vote_rcap 
Latest topics
» Коя песен слушаш?
Рецепцията и регистратурата EmptyСря 28 Авг 2013, 13:20 by Елиза Дарк

» You wanna die or what? ;; Bill and Joe ;; after one week
Рецепцията и регистратурата EmptyВто 27 Авг 2013, 20:36 by Bill Kolin

» Unexpected meeting.
Рецепцията и регистратурата EmptyНед 25 Авг 2013, 04:54 by .adelyn

» Adelyn's temporarily place
Рецепцията и регистратурата EmptyНед 25 Авг 2013, 03:56 by .adelyn

» Коридор
Рецепцията и регистратурата EmptyСъб 24 Авг 2013, 04:42 by .adelyn

» Преди три дена; общежитието на майсторите; двора;
Рецепцията и регистратурата EmptyСъб 24 Авг 2013, 01:48 by Елиза Дарк

» Алеите
Рецепцията и регистратурата EmptyПет 23 Авг 2013, 20:35 by Браян Фостър

» Daughters of bitches and drama all the way.
Рецепцията и регистратурата EmptyСря 21 Авг 2013, 22:07 by Kassandra

» Тренировачната площадка
Рецепцията и регистратурата EmptyСря 21 Авг 2013, 17:53 by Майкъл Дейлъс

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 107, на Нед 22 Сеп 2024, 07:51

 

 Рецепцията и регистратурата

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Джейн Дарк
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
ШеФа / Майстор на стихията Въздух /
Джейн Дарк


Брой мнения : 269
Join date : 11.07.2010
Age : 31

Рецепцията и регистратурата Empty
ПисанеЗаглавие: Рецепцията и регистратурата   Рецепцията и регистратурата EmptyВто 13 Юли 2010, 21:12

Първо от тук минаваха всички пациенни и хора, които търсят пациенни. Беше в приятни цветове и дори неможеше да си мислиш, че това е болница.

Рецепцията и регистратурата _MG_5827
Върнете се в началото Go down
https://academy-of-magic.bulgarianforum.net
Кели Дарк
Второто Админче / Майстор на стихията Земя /
Второто Админче / Майстор на стихията Земя /
Кели Дарк


Брой мнения : 116
Join date : 11.07.2010

Рецепцията и регистратурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рецепцията и регистратурата   Рецепцията и регистратурата EmptyВто 10 Май 2011, 03:15

Джонатан остана в къщи и щеше да дойде малко след нас. Лиз ни телепортира веднага тук в болницата. Джейн наистина изглеждаше, че ще ражда, а бе само в деветата седмица. Това бе направи невероятно странно. Как може тя да е в деветата седмица и да ражда? Може би е заради смесицата. Бил е полудемон полусамодив, а Джейн бе вампир и детето сигурно расте супер бързо и сигурно това е причината сестра ми да почне да ражда толкова ранно. Ето че дойде един приемащ лекар при нас най-сетне.
- Така като гледам имаме раждаща. - поогледа ни той и се пря на Джейн.
- Ами да. - малко се изказах съркастично аз. - Сестра ми почна да ражда докторе. - погледнах го.
- Виждам господине. - увериме, че не е сляп с това си изречение. - В деветия месец ли е вече или е преждевременно?
О, боже мой. Толковал и тъп беше. Е прав бе, че е преждевременно, защото е деветата седмица, а не месец, но така като гледам Джейн все едно е деветия месец. Отидох към него и казах.
- Деветия месец е, докторе. Още ще рапитвате ли. Хайде поне да я настаните в стая пък тогава. - послъгах го, че е в деветия месец, но как да му кажа, че е деветата седмица.
Щеше да ми се измее докрота и да си помисли, че си правим майтап. Той кимна и извика още няколко човека за да настанят Джейн. Ние с Лиз или по-точно Лиз се зае да попълни документите, а аз отидох при Джейн в стаята където бе настанена за сега.
Върнете се в началото Go down
Елиза Дарк
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Главно Админче / Майстор на стихията Вода /
Елиза Дарк


Брой мнения : 346
Join date : 11.07.2010

Рецепцията и регистратурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рецепцията и регистратурата   Рецепцията и регистратурата EmptyВто 10 Май 2011, 03:36

Само си представях реакцията на доктора, ако Кели беше казал с деветата седмица, вместо деветия месец. Щеше да се изсмее в лицата ни и да си помисли, че се шегуваме. Затова в този случай най - добре беше да се каже една благородна лъжа и всичко да си тръгне както си му е реда. Джейн щяха да я настанят в някоя стая и може би след малко щяха да я прегледат и да роди. Кели тръгна с нея в стаята, а аз останах да попълня документите, в които имаше толкова безмислени неща. Като например ''Подлесна консултация.'' Джейн не е ходила на нито една, защото още бе на седмици. Както 'и да е. Неможех да знам последната 'и конслутация, но исках всичко да е идеално за това бебче. Омагьосах химикалката сама да напише необходимото, а аз само се правех, че я държа. Прегледах какво е написала и подадох документите. Сега оставаше да изчакам само Джонатан да донесе багажа и да се качваме и ние. Чудех се само защо толкова много се бавеше..
- Елиза! - чух отнякъде.
Най - накрая се появи. Но защо не искаше да влезеш в болницата. Седеше пред вратата и не влизаше. Сега ако почнеше да ми де инати - щях да му издърпам ушите. Нацупих се и отидох при него.
- Брат ми, сестра ни ражда, а ти се лигавиш! Влизай вътре!! - хванах го за ръката, опитвайки се да го преместя, нонеможах.
- Елиза, съжалявам много.. - чух гласа му и след това единственото нещо, което си спомням бе, че нещо ме удари..

Върнете се в началото Go down
Найджъл
Вампир
Вампир
Найджъл


Брой мнения : 7
Join date : 23.04.2011

Рецепцията и регистратурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рецепцията и регистратурата   Рецепцията и регистратурата EmptyВто 10 Май 2011, 20:29

Браво на Джонатан. Много добре ми служеше тези седмици, не че имаше някакъв избор изобщо. Беше под мой контрол сега и правеше това, което му наредя. А именно да ми казва всичко, което се случва около семейството му. И ето, че дойде вечерта на жертването. вечерта, когато щях да получа всички сили от Елиза. Разбира се, с помощта на двойничката 'и - Касандра, която също нямаше никаква представа какво се случва, но бе под контрола ми. И ако си мислеше, че може да ми избяга - много се лъжеше.Преследвах я хилядолетия и най - накрая я открих. Открих я и сега щеше да си плати за всичко сторено, като се жерта първа. След това бе Елиза и силите бяха мои. Щях да стана по - могъщ от всички.
Стинах до болницата и видях, че Джонатан беше с Елиза отвън. Точно както му казах. Отидох зад нея и я обърнах към себе си.
- Ще усетих, че някой те удря и ще припаднеш. - казах 'и аз и тя припадна в ръцете ми.
- Чудесна работа, Джонатан. - казах му аз.
Взех Елиза в съцете си и бях готов да тръгна, за да направя ритуала, когато се сетих за Джонатан. Обърнах се към него, а той изглеждаше така натъжен. Знаеше какво щях да направя, но неможеше да каже нищо. Тогава се сетих да му дам вината.
- Джон, добре ми слугува. Но сега спри. Ще помниш всичко, което си направил за мен.
Махнах влиянието си от него и точно тогава Кели дойде при нас.
- Какво подяволите.. - видя ме с Елиза.
Тогава аз на секундата изчезнах към мястото, на което щеше да се извърши ритуала.
Върнете се в началото Go down
Jonathan Dark
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Третото Админче / Майстор на стихията Огън /
Jonathan Dark


Брой мнения : 225
Join date : 11.07.2010

Рецепцията и регистратурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рецепцията и регистратурата   Рецепцията и регистратурата EmptyНед 15 Май 2011, 01:02

Не можех да повярвам, че бих причинил това на Елиза. Ако нещо 'и се случеше щях да обвинявам само и единствено себе си и никога нямаше да си го простя. Не можех просто даже и да го помисля. Не можех да помисля, че нещо щеше да стане с Елиза. Не можех, защото знаех, че нямаше. Елиза беше една от най - силните жени, които някога съм срещал. Другите бяха богиниите. Елиза нямаше да загине. Не можеше. Просто не можеше, защото беше Ели. Беше нашата Ели и не можеше да загине.
Тогава Кели дойде и Найджъл ме остави с всички спомени, надявайки се да се обвинявам аз за всичко, когато Елиза умреше. Но това нямаше да стане.. Ели нямаше да умре. Просто нямаше.
- Джонатан, какво беше това?! - попита ме Кели нищо неразбиращ.
- Кели, мога да обясня.. - казах му.
- И по - добре! Какво стана?! Кой беше този, който сграбчи Ели?! - започна да разпитва Кели. - Само не ми казвай, че е някой демон.. Как си могъл да я оставиш!? Немога да повярвам, Джонатан!!
- Ще спреш ли за момент?!! Млъкни за малко!! - развиках му се и аз.
След това му разказах всичко набързо и много накратко, защото нямахме време. Трябваше да намерим Елиза по - бързо и ни трябваше помощ. Нямаше да можем да се справим сами. Трябваше ни Кайлън. Елиза никак нямаше да го одобри, но не ме интересуваше. Нито пък Кели. сега важното бе да намерим Елиза. Кайлън веднага се отзова.
- Какво има, момчета? - попита не той.
Сега не беше време да се караме. Разказах всичко на него и след това тръгнахме към Гората на смъртта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рецепцията и регистратурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рецепцията и регистратурата   Рецепцията и регистратурата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Рецепцията и регистратурата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Дарк-Уайтър :: Извън академията :: Болницата :: Първи етаж-
Идете на: